UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

kartka2016Dnia 21.12.2016 roku Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej i Gimnazjum rozstrzygnął konkurs świąteczny „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa”. Jak co roku uczniowie przygotowali mnóstwo kolorowych , przepięknie ozdobionych kartek świątecznych. Nagrodzone kartki zostały zaprezentowane na korytarzu szkolny aby wprowadzić  w świąteczny nastrój wszystkich naszych uczniów oraz nauczycieli. A oto wyniki naszego konkursu:

Szkoła Podstawowa: I miejsce: Dominika Chudziak-kl.III, Błażej Duda- kl. I, Maja Kowalczuk-kl.III, Malwina Szuryga- kl.III, II miejsce: Julia Cieślak- kl.III, Nikola Cieślak- kl.III, III miejsce: Iga Hawryluk-kl.III, Jakub Panas- kl.IV, Daria Piekaruś- kl.III, Angelika Sawa- kl.IV

Gimnazjum: I miejsce: Oliwia Haratym – kl. I, II miejsce: Oliwia Panas- kl. I

Serdecznie gratulujemy