UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wizyta uczniów w Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie

20170202 105615W dniu 02 lutego 2017 roku uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej w Krupem wraz z wychowawczynią panią Renatą Długosz i panią Alicją Tomasik – Matysiak wyjechały na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej Krasnymstawie. Po przybyciu na miejsce dzieci udały się do Salki Edukacyjnej „Ognik”na zajęcia prowadzone przez strażaków. Zajęcia były poświęcone : edukacji dzieci z zakresu podstaw ochrony przeciwpożarowej, kształtowaniu bezpiecznych zachowań w życiu codziennym oraz poznaniu podstaw kwalifikowanej pierwszej pomocy. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały Certyfikat „Dzielny Mały Strażak”. Dodatkową atrakcją wyjazdu była możliwość zwiedzania remizy strażackiej oraz pokaz sprzętu gaśniczego. Dzięki zdobytej wiedzy nasi uczniowie są bardziej świadomi niebezpieczeństw oraz potrafią się zachować w sytuacji zagrożenia.