UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Walentynkowy piknik edukacyjny

imgp6280

Dnia 14 lutego 2017 roku uczniowie klasy III gimnazjum wspólnie z wychowawcą wzięli udział w organizowanym przez  Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie „Walentynkowym Pikniku Edukacyjnym”. Odbył się on  w Krasnostawskim Domu Kultury i adresowany był do uczniów gimnazjów naszego powiatu, którzy stoją przed wyborem swojej dalszej ścieżki edukacyjnej. Trzeba stwierdzić, że szkoły ponadgimnazjalne w sposób niezwykle ciekawy i pomysłowy zaprezentowały swoją ofertę edukacyjną.

Na uczniów czekały liczne atrakcje, począwszy od słodkich smakołyków po prezentacje przeróżnych urządzeń technicznych. Odbywały się pokazy strzyżenia oraz gier komputerowych. Teraz przed gimnazjalistami trudne zadanie wyboru odpowiedniej dla siebie szkoły ponadgimnazjalnej.