UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Pierwszy Dzień Wiosny

img 0391W dniu 21 marca 2017 r. w naszej szkole odbyły się gry i zabawy przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie bawili się w trzech grupach: klasy I-III, IV-VI oraz I-III gimnazjum. Wszystkie konkurencje były o tematyce wiosennej. Uczniowie wytypowani do poszczególnych zadań odpowiadali na pytania dotyczące tradycji obchodzonych w dn. 21 marca, układali przysłowia, recytowali wiersze, zgadywali wykonawców utworu, projektowali stroje wiosenne, układali zwrotkę piosenki, grali 

w Kalambury i Twistera. Wszyscy, którzy zwyciężyli w poszczególnych zabawach otrzymali drobne upominki – przybory szkolne i zakładki edukacyjne.

Opracowała: Agnieszka Sawicz