UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

I miejsce Szkoły Podstawowej w Krupem w powiatowych eliminacjach turnieju BRD

imgp7086

Jedziemy na Wojewódzkie Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.!!

10 maja 2017 roku w Zespole Nr 3 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie odbyły się Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Pierwszy raz uczniowie Szkoły Podstawowej w Krupem uczestniczyli w konkursie powiatowym. Hubert Moń, Klaudia Wilgocka, Krzysztof Kocimski i Luiza Dulbas musieli zmierzyć się z testem wiedzy o ruchu drogowym, torem przeszkód, a także wykazać się wiedzą z zakresu pierwszej pomocy przedlekarskiej. Po podliczeniu wyników, drużyna z naszej szkoły pod opieką pana Mariusza Gronkowskiego zajęła I miejsce wśród szkół podstawowych. Dodatkowo Hubert Moń zajął indywidualnie II miejsce wśród uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej. 24 maja uczniowie Szkoły Podstawowej w Krupem będą reprezentować Powiat Krasnystaw w Wojewódzkich Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Gratulujemy i życzymy powodzenia….