UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Piłkarskie emocje i możliwości nauki

20170523 144052 

Na ten moment czekaliśmy z niecierpliwością już od pewnego czasu, aż w końcu nadszedł! 23 maja 2017r. wybraliśmy się na wycieczkę do Warszawy. Wzięli w niej udział uczniowie klas IV–VI szkoły podstawowej oraz grupa uczniów z klasy I i II gimnazjum. Opiekę sprawowały panie: Alicja Tomasik – Matysiak, Izabela Józefowska, Dorota Bielesza i Monika Głowacka.

W stolicy naszego kraju mogliśmy ujrzeć i podziwiać w całości Stadion Narodowy. Zasiedliśmy na trybunach, gdzie mieliśmy szansę poczuć się jak prawdziwi kibice. Zajrzeliśmy również do miejsc niedostępnych na co dzień. Zobaczyliśmy pomieszczenia strefy zawodniczej, w tym szatnie, w których do meczów przygotowywali się piłkarze naszej reprezentacji oraz ich goście. Natomiast w centrum medialnym przeznaczonym
dla dziennikarzy zorganizowaliśmy małą konferencję prasową.

Po wyjściu ze stadionu udaliśmy się do Centrum Nauki Kopernik. W tym miejscu o różnorodnych przestrzeniach edukacyjnych zaobserwowaliśmy wiele niezwykłych zjawisk. Kierowani własną ciekawością dostarczyliśmy sobie niesamowitych przeżyć, mogąc samodzielnie dotknąć, sprawdzić, nacisnąć lub przekręcić różne eksponaty i doświadczyć na własnej skórze, jakie możliwości daje dzisiejszy rozwój nauki i postęp technologiczny.

Pełni wrażeń i niesamowitej energii wróciliśmy z wycieczki bardzo zadowoleni.
Na pewno jeszcze długo będziemy ją wspominać!