UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wojewódzki Finał XL Ogólnopolskiego Turnieju BRD

imgp7303

24 maja 2017 r. w Zespole Szkół nr 2 w Łęcznej odbył się Finał Wojewódzki XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych. W imprezie, która została zorganizowana już po raz czwarty w Łęcznej wzięły udział reprezentacje prawie ze wszystkich powiatów woj. lubelskiego - w sumie 19 drużyn. Pierwszy raz w historii Zespołu Nr 5 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Krupem w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym mieliśmy swoją drużynę na etapie wojewódzkim. Drużyna w składzie Luiza Dulbas, Kamil Chudziak, Juila Wilgocka i Hubert Moń ostatecznie zajęli 14miejsce. Ale zdobyte miejsce nie było aż tak ważne, jak zdobyte doświadczenie i rywalizacja z zawodnikami z całego województwa. Życzymy powodzenia na zawodach przyszłym roku szkolnym.