UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zakończenie roku szkolnego 2016-2017

773 

Po całorocznej pracy nadszedł w końcu czas na zasłużony odpoczynek! Zanim jednak wszyscy udaliśmy się na wakacje, pożegnaliśmy się ze sobą podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017, która odbyła się dnia 23 czerwca 2017r.

Dyrektor szkoły pan Henryk Długosz w swoim wystąpieniu wymienił wszystkich, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz podsumował udział uczniów w konkursach, zwracając szczególną uwagę na odniesione w nich sukcesy. Podziękował uczniom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za ich pracę i działania podejmowane w ciągu całego roku szkolnego. Do podziękowań dołączył także Zastępca Wójta Gminy Krasnystaw pan Tomasz Barczuk oraz Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Krupem pan Wiesław Kocimski. Uczniowie z najlepszymi osiągnięciami zostali nagrodzeni. Dodatkowo, uczniowie z najwyższą średnią otrzymali stypendia dyrektora szkoły, jak również nagrody ufundowane przez pana Tomasza Barczuka. Rodzice wyróżniających się w nauce uczniów odebrali z rąk dyrektora listy gratulacyjne, a wszyscy rodzice, którzy aktywnie pomagali w realizacji zadań szkoły–podziękowania. Natomiast uczniowie kończący naukę w gimnazjum podziękowali dyrektorowi i nauczycielom za ich wysiłek i pracę.

Następnie uczniowie klasy III gimnazjum zaprezentowali w przygotowanej przez nich części artystycznej różnorodne kategorie uczniów, jakich można spotkać w szkole. Pomysłowe i humorystyczne wykonanie scenek rozbawiło wszystkich obecnych na sali, wprawiając ich w wesoły nastrój. Po zaśpiewaniu przez absolwentów pożegnalnej piosenki wraz z wykonaniem towarzyszącej jej ciekawej choreografii oraz obejrzeniu filmu prezentującego gimnazjalistów w różnych szkolnych sytuacjach, wszyscy udali się na spotkania z wychowawcami, po czym opuścili szkolne mury pamiętając, że tak naprawdę to „każdy z nas jest uczniem w wielkiej szkole życia”.

Życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku!