UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

CAŁE ŻYCIE JEST SZKOŁĄ

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ -"CAŁE ŻYCIE JEST SZKOŁĄ”

22547894 930781060393675 1087449027 n

Dnia 14 października obchodzone jest święto oświaty czyli Dzień Edukacji Narodowej.
W związku z tym uczniowie klasy VII oraz II i III gimnazjum przygotowali część artystyczną poświęconą szkole i nauczycielom. W zabawny sposób zaprezentowali skecz pt. „Posiedzenie Rady Uczniowskiej”, w którym odegrali rolę typowych uczniów oraz przewodniczącego i protokolanta. Skecz był na wzór rady pedagogicznej, ponieważ zawierał wnioski z rady, podsumowanie pracy w szkole, a także sprawy różne. Uczniowie mieli niepowtarzalną okazję wypowiedzieć się w sposób żartobliwy na temat podejścia nauczycieli do różnych spraw szkolnych. Na koniec skeczu zaprezentowano niezbędnik nauczyciela czyli rzeczy potrzebne do efektywnej pracy z uczniami. W tym roku, tak jak w ubiegłym, część artystyczna zakończyła się popularnym tańcem „Belgijka” – do tańca oczywiście zaproszono całe grono pedagogiczne. Część artystyczna przygotowywana była pod opieką nauczycieli: p. Agnieszki Sawicz, p. Aniki Łagowskiej, p. Krzysztofa Darmochwała.     
Opracowały: Agnieszka Sawicz, Anika Łagowska