UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

SZLACHETNA PACZKA

p1000205

„Twoje zaangażowanie to także znak, że istnieje świat, w którym ludzie są na siebie otwarci i życzliwi, pomagają przyjaciołom w biedzie, nie boją się przekraczać siebie dla innych.”

(ks. Jacek Stryczek, Prezes Zarządu Stowarzyszenie WIOSNA)

W bieżącym roku szkolnym społeczność klasy I Szkoły Podstawowej w Krupem włączyła się w ogólnopolską akcję charytatywną „Szlachetna Paczka”. Dzięki pomocy darczyńców udało się nam przygotować paczki dla Pani Krystyny. Była to dla dzieci piękna lekcja życzliwości i otwartości na drugiego człowieka. Bardzo dziękujemy za oddanie i czynny udział tym, którzy wspomagali akcję: rodzicom, nauczycielom i uczniom. Dziękujemy za ofiarowany czas, wkład finansowy, za szlachetność i okazane serce. Szczególne podziękowania składamy Pani Magdalenie Nowackiej, która  zorganizowała całą akcję.

Renata Długosz – wychowawczyni klasy I