UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dzień Babci i Dziadka

received 1870064726391483

Zimno, mroźno, ale w serduszkach dzieci klas I-III gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w szkole "Dzień Babci i Dziadka". Mimo niskiej temperatury na dworze jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia ogromną radość i wywołuje uśmiech na twarzach wszystkich. Tak też było u nas w szkole, do której licznie w ten dzień przybyli nasi kochani dziadkowie. Dzieci jlas I-III zaprezentowały swój program artystyczny w którym pokazały umiejętności muzyczne, taneczne oraz recytatorskie. Na twarzach dziadków było widać dumę ze swoich wnuków, a także wielkie wzruszenie.
Po zakończonym przedstawieniu dzieci wręczyły im laurki, a w zamian dostały słodycze i dziubaski.