UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Walentynkowy Piknik Edukacyjny 2018

dsc 3026

„A ja kocham swoją szkołę…..

Dnia 14 lutego 2018 roku uczniowie klasy III Gimnazjum wzięli udział w Walentynkowym Pikniku Edukacyjnym w Krasnostawskim Domu Kultury . Pierwsza część pikniku rozpoczęła się z sali kinowej , gdzie uczniowie mogli podziwiać krótki występ merytoryczny , a także przygotowaną specjalnie na tą okazję część artystyczną. Następnie udali się na piętro, gdzie mogli skorzystać z rożnych atrakcyjnych stoisk, które prezentowały szkoły ponadgimnazjalne. Podczas pikniku uczniowie mogli zapoznać się z ofertami krasnostawskich szkół ponadgimnazjalnych oraz uzyskać informację na temat planowania dalszej kariery zawodowej. Gimnazjaliści mogli również skorzystać porad na stoiskach takich instytucji jak :Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Młodzieżowe Centrum Kariery, Muzeum Regionalne, Powiatowa Biblioteka Publiczna.