UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Młodzież zapobiega pożarom

p1000433

W dniu 13.03.2018 roku w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Krupem odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem  „Młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs ten odbywa się corocznie w 5 etapach: szkolnym, gminnym, powiatowym, wojewódzkim i centralnym.

W turnieju wzięło udział 8 uczestników z  terenu Gminy Krasnystaw: SP Krupe, SP Siennica Nadolna, SP Jaślików, Zespół Nr 3 w Krasnymstawie, SP Małochwiej.

Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych (szkoły podstawowe i gimnazja), w formie pisemnej - uczestnicy mieli do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 25 pytań. Wiedzę uczestników oceniała komisja w składzie: p. Ewelina Janowczyk – UG Krasnystaw, p. Karolina Kwaśniewska – UG Krasnystaw, p. Henryk Długosz – dyrektor SP Krupe, p. Leszek Waręcki – OSP Małochwiej Duży.

Zwycięzcy turnieju w poszczególnych kategoriach:

Szkoła Podstawowa

I miejsce – Aneta Zając – SP Małochwiej Duży

II miejsce – Adrian Pastuszak – SP Krupe

III miejsce – Mikołaj Kalisz – SP Siennica Nadolna

IV miejsce – Małgorzata Karczewska – SP Jaślików

Gimnazjum

I miejsce – Patryk Podgórski – Zespół Nr 3 Krasnystaw

II miejsce – Norbert Malec – SP Małochwiej Duży

III miejsce – Oliwia Panas - SP Krupe

IV miejsce – Dominika Sawa - SP Jaślików

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a zwycięzcom etapu gminnego życzymy powodzenia w dalszych etapach. Nagrody dla wszystkich uczestników zostały ufundowane przez Urząd Gminy Krasnystaw, Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie oraz OSM Krasnystaw.