UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Lubelszczyzna dla Syrii

IMG 20180322 110106  Dnia 26 marca 2018 roku zakończyliśmy zbiórkę pieniędzy organizowanej w ramach akcji pt. „Lubelszczyzna dla Syrii”. W akcję charytatywną zaangażowali się uczniowie ze Szkolnego Koła PCK ( opiekun: p. Agnieszka Sawicz ), Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Wolontariatu ( op.: p. Anika Łagowska ). Pieniądze zbieraliśmy do specjalnej puszki, którą następnie przekazaliśmy do organizatorów akcji. Nauczyciele, uczniowie oraz rodzice uczniów byli informowali o prowadzonej zbiórce poprzez plakaty, portal społecznościowy Facebook oraz dziennik elektroniczny. W celu uświadomienia uczniów o znaczeniu akcji, zaprezentowaliśmy im kilka filmów dokumentalnych obrazujących sytuację w Syrii oraz przeprowadziliśmy pogadanki na temat niesienia pomocy ludziom poszkodowanym w wojnie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przekazali pieniądze na prowadzoną przez nas zbiórkę.