UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

XV Turniej „Jestem Bezpieczny”

dsc 0121

W piątek 18 maja 2018r odbył XV Turniej „Jestem Bezpieczny”. Do etapu powiatowego zakwalifikowało się 8 drużyn ze szkół podstawowych: reprezentująca Gminę Krasnystaw szkoła z Krupego oraz szkoły z:Sienicy Różanej, Chłaniowa, Kraśniczyna, Rudnika, Siedlisk Drugich, Łopiennika Nadrzecznego, PSP nr 5 w Krasnymstawie.

Uczniowie rywalizowali w trzech konkurencjach: prezentacja szkoły, test wiedzy oraz projekt koszulki. Po wyrównanej rywalizacji drużyna z naszej szkoły przygotowana przez p. Alicję Tomasik-Matysiak w składzie: Malwina Szuryga – kl. IV, Adrian Pastuszak – kl. V, Hubert Moń – kl. VI oraz Klaudia Wilgocka kl. VI zajęła wysokie III miejsce. Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy a pozostali uczestnicy nagrody rzeczowe ufundowane przez miejscowe przedsiębiorstwa i samorządy.

Gratulujemy sukcesu!