UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prezentacja projektu edukacyjnego w klasie II gimnazjum

p1000686 

Dnia 10 maja 2018r. uczniowie klasy II gimnazjum dokonali prezentacji projektu edukacyjnego. W tym celu zaprosili Pana Dyrektora Henryka Długosza, nauczycieli, rodziców i uczniów klasy VII. Ten dzień był dla gimnazjalistów wyjątkowy, gdyż uczniowie pokazali efekty pracy dwóch zespołów zadaniowych. 

W skład pierwszej grupy zadaniowej weszli: Dominika Jurek i Dawid Sowa, którzy przygotowali prezentację multimedialną, fotoalbum szkoły i okolicy oraz film wykonany w technice poklatkowej. Zespół pracował nad promocją wizerunku szkoły. Opiekę nad grupą sprawował p. Andrzej Jaremek.

W skład drugiego zespołu, który pracował pod kierunkiem p. Doroty Bieleszy, weszli: Oliwia Panas, Oliwia Haratym, Konrad Kocimski, Jakub i Kacper Golec, Mateusz Kobylański oraz Jakub Kazanowski. Uczniowie ci uczęszczali na teatralne zajęcia pozalekcyjne, w ramach których m.in. wspólnie wyjeżdżali na spektakl teatralny pt. „Pan Tadeusz muzycznie”, opracowali scenariusz przedstawienia teatralnego na podstawie dramatu romantycznego pt. „Dziady” cz. II Adama Mickiewicza i brali udział w próbach sytuacyjnych, wykonali kostiumy teatralne i zgromadzili potrzebne rekwizyty, opracowali ścieżkę dźwiękową, a także przygotowywali się do konkursów recytatorskich. Efektem pracy zespołu była premiera II cz. „Dziadów” Adama Mickiewicza, którą obejrzeli zaproszeni goście.

         Dorota Bielesza