UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Cudze chwalicie swego nie znacie

dscf6610

18 maja 2018 roku w Zespole Nr3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej im. Stanisława Konarskiego w Krasnymstawie odbył się gminny konkurs o tematyce regionalnej „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Naszą szkolę reprezentowali uczniowie klasy III gimnazjum Joanna Daniluk i Karol Borys oraz Oliwia Panas z klasy II gimnazjum. Tegoroczna edycja nosiła tytuł „Niepodległa od stu lat”, w związku ze zbliżającą się setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie na początku losowali numery grup, w których pracowali. Pierwsze zadanie polegało wykonaniu plakatu nawiązującego do idei konkursu, który następnie należało zaprezentować. Drugie zadanie polegało na przeprowadzeniu krótkiego wywiadu z postacią historyczną związaną z odzyskaniem niepodległości na naszym terenie. Joanna Daniluk zajęła wspólnie ze swoją drużyną pierwsze miejsce. Oliwia Panas trzecie miejsce, a Karol miejsce IV. Gratulujemy!!!