UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wycieczka zawodoznawcza

 1

Dnia 21 maja uczniowie klasy VII w ramach zajęć z doradztwa zawodowego wybrali się na wycieczkę do pobliskich zakładów pracy. Klasa odwiedziła Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych „KRAS -EKO” ,zajmując się odzyskiwaniem , sortowaniem dostarczanych odpadów, zagospodarowaniem i recyklingiem surowców z terenu powiatu krasnostawskiego. Następnie odwiedzili spółkę z o.o. „Brenal” , zajmującą się produkcją zbiorników ciśnieniowych, urządzeń ciśnieniowych. Młodzież mogła zobaczyć jak wyglądają poszczególne stanowiska pracy w poszczególnych zakładach.

Dziękujemy obu firmą za możliwość zaobserwowania i zapoznania się ze specyfiką każdego zakładu pracy.