UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

„Loteria fantowa” w ramach akcji „Dar serca”

 2

Dnia 25 maja 2018 roku w Naszej Szkole odbyła się loteria fantowa w ramach akcji charytatywnej „Dar serca”. Celem akcji była edukacja najmłodszych obywateli, uwrażliwianie ich na potrzeby drugiego człowieka oraz nauka współpracy na rzecz pozytywnych zmian, które można wprowadzać w najbliższym otoczeniu. Fanty na losy, zostały ofiarowane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Nasi uczniowie, chętnie spieszyli z pomocą, ofiarowując najróżniejsze fanty na loterię. Nad przebiegiem loterii, czuwali uczniowie z Samorządu Szkolnego oraz Szkolnego Koła PCK. Zebrana kwota, zostanie przekazana potrzebującej chorym dzieciom z Hospicjum Małego Księcia. Dziękujemy wszystkim uczniom za czynny i aktywny udział w loterii.