Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dzień Chłopaka w klasie VIII

dsc 0589
W dniu 30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka w związku z tym dziewczyny z klasy VIII- przygotowały dla chłopaków z klasy słodki poczęstunek w postaci "szalonego ipłonącego" tortu oraz pamiątkowych kubków z indywidualną dedykacją dla każdego chłopaka!
Wszystkim chłopcom z okazji ich święta wraz z wychowawczynią dziewczyny złożyły serdeczne zyczenia: "Czy dostajesz szóstki w szkole, czy pod ławką jesz babole, czy się bawisz na całego, ja Ci życzę mój kolego, wszystkiego o czym każdy marzy oraz aby uśmiech stale gościł na Twej twarzy!".