UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dzień Edukacji Narodowej 2018

img 0691

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie reprezentujący Samorząd Uczniowski oraz uczniowie z klasy V i III gimnazjum przygotowali dwa skecze pt. „Atlas uczniów”
i „Posiedzenie Rady Uczniowskiej”. Pierwszy przedstawiał poszczególne typy uczniów oraz ich krótką charakterystykę np. Odpisywacza Zaciekłego, Marudy Lekcyjnej, Pracusia Szlachetnego czy Przemądrzalca Odpychającego. Kolejny skecz to zebranie uczniów, na którym przedstawione zostały postawy nauczycielskie oraz wnioski uczniów dotyczące zmian w szkole. Oba skecze miały charakter humorystyczny, w związku z tym uczniowie mogli zaprezentować pewne umiejętności aktorskie. Na koniec wspólnie zaśpiewali „Sto lat” dla wszystkich pracowników szkoły. Uczniów przygotowały p. Agnieszka Sawicz oraz p. Anika Łagowska. Dekorację wykonała p. Anna Smyk, a zdjęcia p. Andrzej Jaremek. Podczas akademii wystąpili również uczniowie z klas I-III, którzy zaprezentowali dwa tańce do piosenek „Chocolate choco choco” i „Mamma mia”. Uczniów przygotowały panie: Marta Zachariasz-Tulikowska, Irena Mazur oraz Renata Frańczuk.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski przygotował konkurs pt. „Rozpoznaj swojego nauczyciela”. Zadaniem uczniów jest rozpoznanie nauczycieli na zdjęciach z ich dzieciństwa znajdujących się na tablicy Samorządu. Konkurs trwa do dnia 16 października. Powodzenia!