UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Piknik Edukacyjny

p1000842

Dnia 15 października 2018r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Pikniku Kulturalno-Naukowym w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Siennicy Nadolnej.

Najmłodsi uczniowie z klas I-III reprezentowali Szkołę Podstawową w Krupem w pokazie tanecznym przygotowanym przez panie: Irenę Mazur, Renatę Frańczuk, Martę Zachariasz -Tulikowską. Po ekscytującym występie przyszedł czas na zabawę. Dzieci brały udział w konkursach i grach, a dodatkowo miały możliwość skorzystania z dmuchanych zjeżdżalni, malowania twarzy, jak również z zabaw bańkami mydlanymi.

Uczniowie klas IV-VIII Szkoły Podstawowej i klasy III Gimnazjum podczas Pikniku uczestniczyli w atrakcji przygotowanej przez firmę IQ Studio -pokazach z robotyki. Dowiedzieli się, jak konstruować i programować roboty, m.in. z klocków Lego, mieli możliwość sterowania dronami. Zajęcia były bardzo interesujące i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Po pokazie i słodkim poczęstunku wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci powrócili do szkoły.

Dziękujemy Wójtowi Gminy Krasnystaw oraz Gminnemu Centrum Kultury i Szkole Podstawowej w Siennicy Nadolnej za zorganizowanie Pikniku Kulturalno-Naukowego, w którym mogliśmy wziąć udział.