Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dzień Głośnego Czytania

20181022 094347
Dnia 22.10.2018 roku w Szkole Podstawowej w Krupem, w obecności pracownika Nadleśnictwa Krasnystaw odbyły się obchody Dnia Głośnego Czytania. Wzięli w nim udział uczniowie klas I- III(36 osób) wraz z wychowawczyniami. W jednej z klas lekcyjnych zorganizowałyśmy wystawkę prac dzieci oraz prezentację multimedialną. Pani Leśnik przedstawiła dzieciom ciekawe leśne tajemnice. Z jej strony padło wiele pytań między innymi:
- Jak należy zachować się w lesie?
- Czego i co dostarcza nam las?
- Co to są leśne przedszkola?
- Czy znacie te grzybki? i wiele wiele innych.
W dalszej części spotkania poprosiliśmy Panią Leśnik, o przeczytanie dwóch rozdziałów książki Renaty Piątkowskiej"Gang Słodziaków"( Jeż Jerzyk, Zajęczyca Zuzia). Dzieci były bardzo skupione w trakcie jej czytana. Następnie uczniowie klas II i III przy wsparciu nauczycielek także czytały fragmenty rozdziału " Sowa Zosia"," Bóbr Borys" i "Ryś Rysio".
Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały Pani Leśnik za przybycie i zaśpiewały piosenkę " Chodź poznaj Gang Słodziaków".