Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

SZKOLNE KOŁO PCK POMAGA

img 20181116 120541

Szkolne Koło PCK pod opieką p. Agnieszki Sawicz, wraz z nauczycielkami p. Dorotą Bieleszą i p. Moniką Głowacką, zorganizowało akcję charytatywną. Przez cały październik zbieraliśmy pieniądze na leczenie absolwenta naszej szkoły p. Rafała Łusiaka. Od kilku miesięcy p. Rafał walczy z guzem mózgu, dlatego zdecydowaliśmy się pomóc. Dzięki zaangażowaniu i hojności wielu uczniów naszej szkoły, ich rodziców oraz nauczycieli uzbieraliśmy kwotę 670 złotych, którą następnie wpłaciliśmy na konto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”, z dopiskiem dla p. Rafała Łusiaka. W  aszą zbiórkę aktywnie włączyło się również Publiczne Przedszkole w Krupem. Z całego serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy po raz kolejny udowodnili, że nie jest im obojętny los osób w potrzebie.