UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Kulturalnie i na sportowo

dscn0196

„Kulturalnie i na sportowo” – pod takim hasłem przebiegała wycieczka do Lublina, na którą wybrali się uczniowie klasy IV, V i VI wraz z wychowawcami i opiekunami: panią Moniką Głowacką, panią Aniką Łagowską, panem Grzegorzem Morylowskim i panią Urszulą Torbiczuk.

Wyjazd odbył się dnia 10 grudnia 2018r. Jego celem była wizyta w Teatrze Kameralnym w Lublinie oraz zabawa w Strefie Wysokich Lotów. Dzieci uczestniczyły w nietypowych lekcjach języka polskiego oraz wychowania fizycznego. Najpierw uczniowie obejrzeli przedstawienie teatralne oparte na motywach powieści „Ania z Zielonego Wzgórza”, która jest jednocześnie ich szkolną lekturą. Potem mogli wykonywać niezwykłe akrobacje, popisując się przy tym swoją sprawnością fizyczną. Miejmy nadzieję, że po takich doświadczeniach uczniowie będą mieli nie tylko miłe wspomnienia, ale również piątki w dzienniku za znajomość lektury i ćwiczenia ruchowe.