Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

HEJ! KOLĘDA, KOLĘDA...

 IMG 20181220 180803

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Dzień 19 grudnia 2018r w naszej szkole był bardzo wyjątkowy uczniowie klas I-III wystawili jasełka bożonarodzeniowe. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii ukazującej ludzi podążających do Betlejem, młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie,Pasterze i piękne Aniołki. Zgromadzeni goście mogli przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia w tą wyjątkową noc.
Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca swoich bliskich. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku... Piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i zaproszonych gości.
Na koniec spektaklu głos zabrała dyrektor szkoły p. Izabela Józefowska, która podziękowała uczniom za występ oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Po zakończeniu części artystycznej dzieci wspólnie ze swoimi rodzicami i bliskimi usiedli do wigilijnego stołu, podzielili się opłatkiem i w świątecznej atmosferze spędzili czas.