Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

NAJCIEKAWSZA BOMBKA BOŻONARODZENIOWA

IMG 0764

NAJCIEKAWSZA BOMBKA BOŻONARODZENIOWA

Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na ciekawą i oryginalną bombkę, która ozdobi choinkę świąteczną. Chętni uczniowie wykonali swoje bombki dowolną techniką i z wykorzystaniem różnych materiałów. Komisja złożona z kilkunastu członków Samorządu Uczniowskiego wytypowała trzy najciekawsze prace, które zostały nagrodzone przyborami szkolnymi. Zwycięzcami zostali: I miejsce - Aleksandra Pastuszak z kl. III ( bombka wykonana z orzechów włoskich ), II miejsce - Oliwia Haratym z kl. III gimnazjum ( bombka z pomalowanych spinaczy ) i III miejsce - Adrian Pastuszak z kl. VI ( bombka wykonana metodą origami ). Nagrodę specjalną otrzymała Aleksandra Kazanowska z kl. III, która wykonała dwie kolorowe bombki. Wszystkie prace uczniów można było obejrzeć na korytarzu szkolnym. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie.