Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"

74 pom dzieciom przetrwa zim w

Akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"

Szkoła Podstawowa w Krupem jak co roku włączyła się w ogólnopolską akcję charytatywną pt "Pomóż dzieciom przetrwać zimę". W ramach akcji zbierane są dary rzeczowe takie jak: obuwie, odzież, zabawki, książki, słodycze, czy żywność długoterminowa. Osoby, które włączają się do akcji, otrzymują żółte naklejki z logo zbiórki. Wszystkie produkty trafiają do dzieci z okolicznych rodzin wielodzietnych, będących w trudnej sytuacji materialnej. W naszej szkole zbieraliśmy przede wszystkim ubrania, zabawki i produkty spożywcze. Udało nam się zebrać 20 kg żywności, 18 kg ubrań i 5 kg zabawek. Dziękujemy serdecznie za wszystkie przyniesione dary.