Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dzień Dziadka i Babci

dscn0032
Są takie jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To święto naszych kochanych babć i dziadków. Dzieci z naszej szkoły także o nim pamiętają. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. To dzień niezwykły nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców naszych rodziców. Ta wspaniała impreza z okazji ich święta odbyła się w Szkole Podstawowej w Krupem 29.01.2019r. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały wzruszający program artystyczny. Były to tańce, piosenki okolicznościowe i wiersze. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem  odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
 
Dzieci przygotowały dla nich także skromne upominki. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Szkoły Izabela Józefowska, która skierowała wiele ciepłych słów i życzeń do babć i dziadków. Na koniec uroczystości dzieci, wychowawczynie i rodzice zaprosili swoich gości na herbatę, kawę, ciasto, owoce i słodycze.
 
Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, padło też wiele ciepłych słów i podziękowań. Dzieci poprzez wiersze, piosenki, tańce, scenkę humorystyczną mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.
Irena Mazur, Renata Frańczuk, Marta Zachariasz - Tulikowska