Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

KONKURS "FONOHOLIZM I SIECIOHOLIZM"

KONKURS „FONOHOLIZM I SIECIOHOLIZM”

 

54518561_373297326597618_3496494006219571200_n.jpg

Szkolne Koło PCK przeprowadziło konkurs profilaktyczny o tematyce fonoholizmu i siecioholizmu dla chętnych uczniów z klas V-VIII oraz III gimnazjum. Konkurs miał formę pisemną i zawierał 12 pytań m. in. o przyczyny, objawy i skutki fonoholizmu i siecioholizmu oraz o sposoby walki z tymi uzależnieniami. W konkursie wzięło udział łącznie 35 uczniów. Najtrafniejszych i najciekawszych odpowiedzi udzielili uczniowie: Oliwia Panas z klasy III gimnazjum i Bartosz Wlizło z klasy VIII. Ci uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe. Gratulujemy wiedzy. Dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Agnieszka Sawicz