Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

CZAS NA ROWER!

DSCN0658

Rok szkolny zbliża się ku końcowi. Aby go pożegnać i aktywnie rozpocząć okres wakacyjny, uczniowie klasy V i VI wraz z wychowawcami: panią Moniką Głowacką i panią  Aniką Łagowską wybrali się na rajd rowerowy. Droga do celu, którym było piękne i urokliwe łowisko „Wyspa” w Zagrodzie, minęła szybko, choć niektórych trochę zmęczyła. Za to na wysepce będącej w tym dniu tylko i wyłącznie do dyspozycji uczniów i nauczycieli, wszyscy mogli się zrelaksować, aby odpocząć, posilić się i nabrać sił na drogę powrotną. Wyjazd był udany, pogoda dopisała, a wszystkim pozostaną wspaniałe wspomnienia.