Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

img 20200207 092257 

Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień w roku. To dzień pełen uśmiechów, radości i wzruszeń. W naszej szkole dnia 7 lutego 2020 roku klasy I, II i III pod kierunkiem p. Ireny Mazur, p. R. Frańczuk, p. R. Długosz, p. U. Torbiczuk przygotowały wspaniałą imprezę z tej okazji. W trakcie uroczystości dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy. Dzieci recytowały wiersze, pięknie tańczyły i śpiewały. Rodzice zadbali o słodki poczęstunek. Uśmiech, radość i duma, które towarzyszyły tej wyjątkowej chwili, dały wyraz tego, jak ważne są takie chwile w życiu każdego z nas.