Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

AKTUALNOŚCI

Konkurs na najładniejszą ozdobę wielkanocną

16.03.2021

Konkurs na najładniejszą ozdobę wielkano…

                  W konkursie na najładniejszą ozdobę wielkanocną wzięło udział 21 prac uczniów. Komisja konkursowa w składzie: p. Dorota Bielesza, p. Urszula Torbiczuk, p. Monika Korszla oraz członkowie poszczególnych sekcji...

Czytaj więcej
ZakręconAkcja

15.03.2021

ZakręconAkcja

Z dniem 15.03.2021 nasza szkoła bierze udział w Zakręconej akcji zbiórki zakrętek na rzecz Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Zachęcamy wszystkie dzieci do zbierania i wrzucania plastikowych zakrętek w specjalny pojemnik...

Czytaj więcej