Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

AKTUALNOŚCI

SPRZĄTANIE CMENTARZA PRZED ŚWIĘTEM WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

03.11.2018

SPRZĄTANIE CMENTARZA PRZED ŚWIĘTEM WSZYS…

„ W szczerym polu biały krzyż nie pamięta już, kto pod nim śpi”. W tym roku w związku z nadchodzącymi świętami Wszystkich Świętych, młodzież klasy 7 postanowiła uprzątnąć groby Nieznanych Żołnierzy...

Czytaj więcej
Ślubowanie

28.10.2018

Ślubowanie

Jedną z najpiękniejszych uroczystości odbywających się w naszej szkole ,jest przyjęcie najmłodszych w poczet uczniów. 26.10.2018r.na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie klas 1-4,ich rodzice, dyrekcja szkoły oraz grono pedagogiczne .W imieniu całej braci...

Czytaj więcej
Dzień Głośnego Czytania

25.10.2018

Dzień Głośnego Czytania

Dnia 22.10.2018 roku w Szkole Podstawowej w Krupem, w obecności pracownika Nadleśnictwa Krasnystaw odbyły się obchody Dnia Głośnego Czytania. Wzięli w nim udział uczniowie klas I- III(36 osób) wraz z...

Czytaj więcej