Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

AKTUALNOŚCI

Narodowe Czytanie „Przedwiośnia”

10.09.2018

Narodowe Czytanie „Przedwiośnia”

  Narodowe Czytanie to polska akcja społeczna propagująca znajomość literatury narodowej, w której obszerne fragmenty dzieł odczytywane są publicznie, również w środkach masowego przekazu. Została ona zapoczątkowana w 2012 roku i...

Czytaj więcej
Pierwszy Dzwonek 2018-2019

05.09.2018

Pierwszy Dzwonek 2018-2019

W poniedziałek 3 września w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Krupem rozbrzmiał pierwszy dzwonek.     To nie było zwykłe rozpoczęcie roku szkolnego w Krupem. Rozpoczęcie roku było wyjątkowe – bo...

Czytaj więcej

03.09.2018

LIST POŻEGNALNY DYREKTORA SZKOŁY

LIST POŻEGNALNY DYREKTORA SZKOŁY  Szanowni Państwo! Drodzy uczniowie! Społeczność Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Krupem !   treść listu

Czytaj więcej