Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

AKTUALNOŚCI

Lubelszczyzna dla Syrii

26.03.2018

Lubelszczyzna dla Syrii

  Dnia 26 marca 2018 roku zakończyliśmy zbiórkę pieniędzy organizowanej w ramach akcji pt. „Lubelszczyzna dla Syrii”. W akcję charytatywną zaangażowali się uczniowie ze Szkolnego Koła PCK ( opiekun: p...

Czytaj więcej
Pierwszy Dzień Wiosny 2018

25.03.2018

Pierwszy Dzień Wiosny 2018

Dnia 21 marca zgodnie z tradycją przywitaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji został ogłoszony konkurs dla całej szkoły „Najpiękniejsza Marzanna”. Konkurs wygrały klasy I-III Szkoły  Podstawowej, które przygotowały przepiękną...

Czytaj więcej
Młodzież zapobiega pożarom

13.03.2018

Młodzież zapobiega pożarom

W dniu 13.03.2018 roku w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Krupem odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem  „Młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs ten odbywa się corocznie w 5 etapach: szkolnym...

Czytaj więcej