Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

AKTUALNOŚCI

PASOWANIE NA CZYTELNIKA 2018/2019

20.05.2019

PASOWANIE NA CZYTELNIKA 2018/2019

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” – stwierdziła kiedyś wybitna polska poetka Wisława Szymborska. Aby zachęcić uczniów klasy I do tej wspaniałej „zabawy”, ich starsi koledzy – uczniowie...

Czytaj więcej
Akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

13.05.2019

Akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Ko…

Akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja jest wpisana w coroczny kalendarz uroczystości naszej szkoły, dlatego też jest wspaniałą możliwością, by uzmysłowić wszystkim, jak ważną rolę i znaczenie mają...

Czytaj więcej
Turniej BRD 2019

06.05.2019

Turniej BRD 2019

W dniu 30 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Krupem we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie odbyły się Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym...

Czytaj więcej