Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

AKTUALNOŚCI

Akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"

20.01.2019

Akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zim…

Akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę" Szkoła Podstawowa w Krupem jak co roku włączyła się w ogólnopolską akcję charytatywną pt "Pomóż dzieciom przetrwać zimę". W ramach akcji zbierane są dary rzeczowe...

Czytaj więcej
NAJCIEKAWSZA BOMBKA BOŻONARODZENIOWA

15.01.2019

NAJCIEKAWSZA BOMBKA BOŻONARODZENIOWA

NAJCIEKAWSZA BOMBKA BOŻONARODZENIOWA Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na ciekawą i oryginalną bombkę, która ozdobi choinkę świąteczną. Chętni uczniowie wykonali swoje bombki dowolną techniką i z wykorzystaniem różnych materiałów. Komisja złożona z...

Czytaj więcej
Akcja "Śniadanie daje moc"

13.01.2019

Akcja "Śniadanie daje moc"

  Szkolne Koło PCK oraz uczniowie z Samorządu Uczniowskiego zorganizowali w szkole akcję pt. „Śniadanie daje moc”. W ramach tej akcji prowadziliśmy pogadanki na temat roli jaką pełni śniadanie w ciągu...

Czytaj więcej