UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacja 08-05-2020r

Dyrektor Zespołu Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krupem, uprzejmie zawiadamia, że związku z brakiem zainteresowania Rodziców w zakresie wznowienia pracy przedszkola oraz za zgodą Organu Prowadzącego zawieszone zostają  zajęcia wychowawczo – dydaktyczno – opiekuńcze w Publicznym Przedszkolu w Krupem
od 06. maja do 22 maja 2020r.
W okresie czasowego zawieszenia zajęć w dalszym ciągu jest prowadzone kształcenie na odległość przez wszystkich nauczycieli.  

Jednocześnie prosimy o kontakt poprzez e-mail :

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny w sprawie wznowienia pracy przedszkola po okresie zawieszenia. Dzięki wcześniejszym informacjom będziemy mogli przygotować się na przyjęcie dzieci.

 

Zarządzenie