UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Tydzień profilaktyki

   

Tydzień_profilaktyki.jpg

         Od 4 do 8 maja 2020 r. w naszej szkole Pani Anika Łagowska , psycholog szkolny zorganizowała akcję profilaktyczną – „Tydzień Profilaktyki”. Codziennie na stronie Facebooka oraz poprzez Classroom , dziennik i e-maile uczniowie zapoznawali się z różnymi zagrożeniami takimi jak : fonoholizm, szkodliwość palenia papierosów, e-papierosów, szkodliwość zażywania dopalaczy , spożywania energetyków. Poznali również zasady zdrowego odżywiania. Podsumowaniem tygodnia profilaktyki było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Zdrowie-wiem co jem” . Laureatkami konkursu zostały: Nikola Cieślak kl.VI - I miejsce , Julia Cieślak kl.VI , Maja Kowalczuk kl.VI- II miejsce.