UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Akcja informacyjna "Dbam o zęby"

W ramach akcji informacyjnej Szkolnego Koła PCK pt "Dbam o zęby" uczennice kl. VI Julia Cieślak i Nikola Cieślak przygotowały prezentacje multimedialne. Najważniejsze informacje z prezentacji znajdują się poniżej.zeby.gif

 

                             ,,Dbam o zęby” 

Jak zadbać o zęby?

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że jedynym lekarstwem na choroby zębów jest ich regularne czyszczenie oraz niedopuszczanie do zaniedbań, a więc do sytuacji, gdy sama profilaktyka już nie wystarcza. Dobrze też jednak wiemy, że niepełnosprawność dziecka wiąże się z dużo większym niż przeciętne zaangażowaniem rodziców. Liczne codzienne troski mogą spowodować, że profilaktyka i leczenie zębów odchodzi na boczny plan.

 

DO POBRANIA