UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Konkurs na najładniejszą ozdobę wielkanocną

 IMG_20210325_194934.jpg 

  W konkursie na najładniejszą ozdobę wielkanocną wzięło udział 21 prac uczniów. Komisja konkursowa w składzie: p. Dorota Bielesza, p. Urszula Torbiczuk, p. Monika Korszla oraz członkowie poszczególnych sekcji Samorządu Uczniowskiego wytypowała najciekawsze prace. Największą liczbę głosów zdobyły trzy ozdoby. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy po odbiór nagród w ustalonym terminie:

 

I miejsce - Aleksandra Szeremeta, kl. III

II miejsce - Julia Litwin, kl. II

III miejsce - Julia Chymos, kl. III

                                                                                                   

                                                

 Opiekun SU: Agnieszka Sawicz