UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ZA TRUD, ZA SERCE, ZA UŚMIECH DZIĘKUJEMY!

DEN    W dniu 13 października 2021 roku Samorząd Uczniowski w naszej szkole pod kierunkiem pani Aniki Łagowskiej i pani Urszuli Torbiczuk przygotował i przedstawił program artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który jest obchodzony 14 października. Uczniowie naszej szkoły podczas uroczystej akademii podziękowali swym nauczycielom za ich pracę, okazywane na co dzień wsparcie i życzliwość. W pięknych słowach wierszy i piosenek wyrazili swą wdzięczność. Występy uczniów były przeplatane piosenkami m.in.„ Dziękujemy Wam”, „Szkolne życzenia- piosenka na dzień nauczyciela”. W słowach piosenek uczniowie mieli okazję wyrazić swoje podziękowanie i wdzięczność.  Na koniec części artystycznej uczniowie zaśpiewali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły „Sto lat...” dziękując za ciężką pracę oraz trud włożony w edukację i wychowanie. Umilając ten dzień przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Weronika Łukaszewska podała wyniki konkursu i pogratulowała zwycięzcom: wybór nauczyciela w różnych kategoriach m.in., bratnia dusza, pomysłowy i z poczuciem humoru, super sprawiedliwy, dobry organizator, mistrz elegancji i anielska cierpliwość zorganizowanego przez społeczność szkolną SU.  Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Izabela Józefowska, która podziękowała za przygotowanie akademii oraz złożyła życzenia.

Urszula Torbiczuk