UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ślubowanie klas 1 2021r

skl1Bardzo długo przygotowywaliśmy się do tego dnia, aż w końcu nadszedł... Dnia 20.10.2021r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. W tym roku ze względu na panującą pandemię, uroczystość odbyła się w ścisłym reżimie sanitarnym. Spotkaliśmy się w przystrojonej, odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej przedstawili to, czego już się nauczyli w szkole. Gotowi, odświętnie ubrani przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Pierwszaki złożyły ślubowanie w obecności Pani Dyrektora Izabeli Józefowskiej, koleżanek i kolegów z klasy 2 i 3 i wychowawczyni. Na zakończenie dyrektor szkoły dokonał aktu pasowania na uczniów. Dzieci otrzymały również pamiątkowe dyplomy, znaczki i upominki.  Rodzice przygotowali dla dzieci poczęstunek i piękny tort. Drodzy Pierwszoklasiści !!! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce.