UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Rocznica Odzyskania Niepodległości

flaga

W naszej szkole, jak co roku, uczciliśmy rocznicę odzyskania niepodległości. W tym roku jednak, ze względu na pandemię, odbyło się to bez publiczności. Na początku uczniowie odśpiewali hymn państwowy, jednocząc się w ten sposób z innymi uczniami z całej Polski    w ramach akcji "Szkoła do hymnu!". W akademii udział wzięli uczniowie z większości klas naszej szkoły przygotowani przez panią Dorotę Bieleszę i panią Annę Wronę. Nasi artyści recytowali poezję patriotyczną, a dodatkową oprawę stanowiły pieśni patriotyczne wykonane przez szkolny chór przygotowany przez pana Krzysztofa Darmochwała. Oprawę całości stanowiły dekoracje w barwach biało-czerwonych, przygotowane panią Dorotę Bieleszę. Mamy nadzieję, że ta lekcja patriotyzmu zostanie w sercach i pamięci oglądających na długi czas.

Zapraszamy do obejrzenia filmu!  TUTAJ