Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Projekt edukacyjny „eMOCje w GŁOWIE”

eMocje

W naszej szkole realizowany był projekt edukacyjny UNICEF Polska „eMOCje w GŁOWIE”. Projekt pozwolił przybliżyć nauczycielom, rodzicom oraz uczniom zagadnienia związane z profilaktyką zdrowia psychicznego młodych ludzi. W ramach projektu zostały organizowane spotkania dla uczniów poświęcone tematyce zdrowia psychicznego. Uczniowie dowiedzieli się jak dbać i chronić własne zdrowie. W klasach VI-VIII psycholog szkolny pani Anika Łagowska przeprowadziła zajęcia edukacyjne na temat emocji w oparciu o materiały przygotowane przez UNICEF POLSKA. Zostało zorganizowane spotkanie z rodzicami dotyczące profilaktyki zdrowia psychicznego. Nauczyciele zgłębili wiedzę na temat ważności roli zdrowia psychicznego u uczniów.