UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Choinka szkolna

 OL0145881 lutego był dniem wyjątkowym dla naszych uczniów. W tym dniu odbyła się bowiem "Choinka szkolna". O godz. 14.00 sala gimnastyczna wypełniła się miłośnikami tańca i dobrej zabawy. Tylu tańczących i bawiących się ludzi sala gimnastyczna gości tylko przy okazji choinki. Dzieci i rodziców nie trzeba było do zabawy specjalnie namawiać. Co jakiś czas z mikrofonu płynęły życzenia zachęcające do udziału w zabawie. O godz. 15 wszyscy zgromadzeni podziwiać mogli sztukę „Witajcie w naszej bajce” przygotowaną przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pań: Anny Rataj, Aniki Łagowskiej, Krystyny Kidyby i Grażyny Zahor. Publiczność nagrodziła aktorów gromkimi brawami. Punktem kulminacyjnym choinki było przybycie Mikołaja. Uczestnicy imprezy z niecierpliwością czekali na swoją paczkę. Najmłodsze dzieci chętnie pozowały do pamiątkowych zdjęć z Mikołajem. Bogaty i ciekawy program choinki szkolnej sprawił, że owe wydarzenie z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich dzieci. Serdecznie podziękowania kierujemy do rodziców za pomoc w przygotowaniach i organizacji choinki.

Opracowała: Izabela Józefowska