UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Konkurs na „Kolorową maskę karnawałową”

20150128 125239Aby poczuć atmosferę kolorowej karnawałowej zabawy Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej zorganizował konkurs na „Kolorowa Maskę Karnawałową”. Do konkursu przystąpili uczniowie klas I-VI Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum. Uczestnicy wykazali się wielką kreatywnością i pomysłowością przygotowując przepiękne, kolorowe i bardzo oryginalne maski karnawałowe, które można podziwiać na specjalnie zorganizowanej wystawie na korytarzu szkolnym. Jury w składzie p. Anika Łagowska, p. Krystyna Kidyba oraz p. Anna Rataj przyznało nagrody oraz wyróżnienia:

I miejsce: Patryk Bochniak kl. II

II miejsce: Patrycja Pawłowicz kl. I

III miejsce: Natalia Szczupak kl.IV

Wyróżnienia: Nikola Cieślak kl. I, Julia Cieślak kl. I ,Dagmara Kura kl. I, Magda Sawczuk kl. I , Kacper Krupa kl. II , Mikołaj Cichosz kl. II, Adrian Pastuszak kl. II, Kuba Panas kl. II, Julia Wilgocka kl. IV, Kamil Chudziak kl. IV, Oliwia Panas kl. V, Kacper Golec kl. V, Kuba Golec kl.V Gimnazjum; I miejsce : Klaudia Golec kl. I

Opracowała: Anika Łagowska