UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Spotkanie z pytonem królewskim

P1140598Dnia 6 marca w naszej szkole gościły dwie pracownice ogrodu zoologicznego w Zamościu. Panie przyjechały wraz z jednym z mieszkańców zoo – pytonem królewskim, z którym uczniowie i nauczyciele zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia. Wszyscy uczestnicy spotkania wykazali się sporym zainteresowaniem niezwykłym gościem w szkole. Panie ciekawie opowiadały nam o swojej pracy w zoo oraz przedstawiły nowych mieszkańców. Zamojski ogród zoologiczny jest jedynym w województwie lubelskim i zamieszkują go 1484 zwierzęta. Obecnie trwają przygotowania do zbliżającej się setnej rocznicy powstania zoo w Zamościu ( 2018 r.).

Opracowała: Agnieszka Sawicz