UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ETAP GMINNY OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

IMG 8266    W dniu 27 kwietnia 2015r. w Zespole Nr 5 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Krupem odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów z Gminy Krasnystaw.

   Celem zawodów jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej poprzez: popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, roweru jako środka transportu, a także rekreacji i sportu.

Impreza została przygotowana przez nauczycieli uczących w Zespole Nr 5 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Krupem: Panią Alicję Tomasik - Matysiak i Pana Mariusza Gronkowskiego we współpracy z  Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie oraz Gminą Krasnystaw. Sponsorami głównymi byli: Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie reprezentowany przez Pana Romana Mrowińskiego, PZU S.A,  Gmina Krasnystaw i Rada Rodziców przy Zespole Nr 5 w Krupem.

W tym roku najlepszymi drużynami okazali się uczniowie z Zespołu Nr 3 w Krasnymstawie.

KLASYFIKACJA OGÓLNA

SZKOŁY PODSTAWOWE:

  1. 1. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krasnymstawie
  2. 2. Szkoła Podstawowa w Jaślikowie
  3. 3. Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej

GIMNAZJA:

  1. 1. Gimnazjum Nr 3 w Krasnymstawie
  2. 2. Gimnazjum w Małochwieju Dużym
  3. 3. Gimnazjum w Zakręciu

            Na zakończenie zwycięzcy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczestnicy nagrody rzeczowe. Zwycięzcy będą reprezentować Gminę Krasnystaw w Etapie Powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Życzymy powodzenia!