UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wycieczka do Parku Linowego

20150603 1352373 czerwca 2015r. uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej wybrali się na wycieczkę pełną atrakcji. Pierwszą z nich była wizyta w parku linowym. Po krótkim przeszkoleniu wszyscy ochoczo ruszyli na trasy zwane „Śnieżką” i „K2”. Niektórym tak się spodobało, że po pierwszym przejściu wchodzili tam po raz kolejny. Niezwykłym miejscem, które odwiedzili uczniowie były również „Magiczne Ogrody” w Trzciankach koło Janowca. To pierwszy w Polsce ogród sensoryczny zbudowany w oparciu o oryginalną historię. Prowadzone przez przewodnika dzieci odbyły wędrówkę do baśniowej krainy, w której mieszkało wiele tajemniczych istot.Wyjazd bardzo spodobał się wszystkim uczestnikom. Przebiegał w miłej i radosnej atmosferze wspólnej zabawy i promował ideę aktywnego wypoczynku. Podczas wycieczki opiekę nad uczniami sprawowały panie: Alicja Tomasik – Matysiak i Monika Głowacka.