UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Spotkanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

cam02061Dnia 7 czerwca w remizie OSP  w Krupem odbyło się spotkanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Celem spotkania było pokazanie uczniom w jaki sposób pracuje Ochotnicza Straż Pożarna. O godzinie 10:00 rozpoczęło się spotkanie z powitaniem przez pana Prezesa Wiesława Kocimskiego i członków Straży Pożarnej. Jako pierwsze strażacy pokazali działanie  i wykorzystanie węży gaśniczych. Później jak działa prądownica pianotwórcza i do czego służy piana gaśnicza. Po ukończeniu pokazu wszyscy członkowie grupy zanurkowali w pianie. Kolejną atrakcją było polewanie się wodą z węża strażackiego i jednoczesne zmywanie z siebie piany gaśniczej. Jako następne w planie było ognisko z kiełbaskami oraz przejażdżka wozami strażackimi na lody. Po kilku godzinach dobrej zabawy wszyscy pożegnali się ze strażakami i z uśmiechem na twarzach udali się do domów.