UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Noc w szkole

ol128151

Po raz drug i w historii naszej szkoły odbyła się wyjątkowa impreza edukacyjna pod hasłem: „Noc w szkole”. W tym niezwykłym wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klas I-II Gimnazjum razem  z wychowawczyniami panią Izabelą Józefowską , panią Agnieszką Sawicz oraz panią Aniką Łagowską . Impreza rozpoczęła się wspólną uroczystą kolacją. Uczniowie podczas nocy uczestniczyli w wieczornych warsztatach psychologicznych, w których zapoznawali się z problematyką radzenia sobie ze stresem, profilaktyką zdrowego trybu życia, technikami radzenia sobie ze stresem oraz technikami relaksacyjnymi. Po warsztatach  odbyły się gry sportowe oraz gra terenowa „Chaos” w których uczniowie mogli wykazać się kreatywnością , dobra pamięcią i orientacją w terenie szkoły. Ukoronowaniem tego aktywnego wieczoru był maraton filmowy. Rano lekko zmęczeni ale w doskonałych nastrojach uporządkowaliśmy sale szkolne i udaliśmy się na wypoczynek do domów.