UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zakończenie Roku Szkolnego 2014/2015

p1150553

Dnia 26 czerwca uczniowie naszej szkoły z dumą i zadowoleniem odebrali świadectwa promocyjne i ukończenia szkoły. Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczął oficjalnie Dyrektor Szkoły witając przybyłych gości, grono pedagogiczne, uczniów i ich rodziców. Następnie głos zabrał vice wójt p. Tomasz Barczuk, który w kilku słowach pogratulował uczniom sukcesów edukacyjnych i podziękował gronu pedagogicznemu za wkład pracy w kończącym się roku szkolnym. Po części oficjalnej absolwenci szkoły podstawowej i gimnazjum oraz uczniowie z chóru szkolnego zaprezentowali interesującą część artystyczną przygotowaną przez nauczycieli p. Annę Dudek, p. Annę Smyk oraz p. Krzysztofa Darmochwała. Absolwenci szkoły podziękowali wychowawcom i nauczycielom za trud i pracę oraz życzyli dalszych sukcesów zawodowych. Następnie uczniowie w ciekawy i zabawny sposób przedstawili przepis na wzorowego ucznia, a jeden z absolwentów przeczytał interesującą listę zmian jakie wprowadziłby jeśli kiedykolwiek zostałby dyrektorem szkoły. Na zakończenie części artystycznej uczniowie klasy III gimnazjum zaprezentowali najciekawsze zdjęcia ze wszystkich lat spędzonych w szkole. Życzymy im sukcesów w nowych szkołach oraz wszystkim udanych wakacji.